Credinciosii parohiei Cetea

Botezuri Consiliul parohial Cununii Fii satului Parastase Prietenii Parohiei Cetea

1 2

Credinciosi din Cetea

Familia Alexandru si Rozalia Antonescu.

Barbati din Cetea

Sanda si Nicoleta Bulzan

Femei Cetea

Femei din Cetea

Chirodea Ana

Sarca Ana

"Aceasta persoana mi-a fost cea mai apropiata in aceasta viata, este persoana in care intotdeauna am gasit intelegere chiar si atunci cand mai comiteam cate o boacana! Este cea mai blanda si iubitoare persoana pe care am cunoscut-o!
Pentru mine este Bunica perfecta! este foarte credincioasa si nu era seara sa nu se inchine si sa se roage, lucru care m-a influentat foarte tare in ceea ce priveste viata mea spirituala!! Vreau sa ii multumesc lui Dumnezeu ca mi-a facut onoarea de a fi nepotul dansei!!!! O iubesc si o voi iubi cat voi traii pe acest pamant!!!!"
Fule Adrian

Credincioasele noastre